قیمت گردو+  خرید گردو پکان و فروش گردو خوشه ای

یکی از ارقام متنوع گردو در کشور ما گردو  است قیمت گردو مناسب بوده است خرید گردو پکان و فروش گردو خوشه ای به طور عمده با کیفیت خوبی انجام می شود.

این نوع گردو که ریشه تولید آن به آمریکای شمالی بر می گردد اکنون در کشور ما نیز به صورت عمده کشت می شود و نوع خوشه ای آن نیز در وسعت زیادی کاشته شده است. با افزایش تولید این محصول و افزایش کیفیت آن خرید و فروش در این باب بسیار زیاد شده چه بسا در زمینه صادرات گردو نیز سهم خوبی در دنیا به ایران اختصاص یافته است.

قیمت گردو

کشت و برداشت گردو به دلیل اینکه باردهی زیادی دارد و در سالهای طولانی حتی ۵۰ سال نیز بار زیادی می دهد بسیار مقرون به صرفه است و قیمت گردو در بازار مناسب خواهد بود. اغلب باغداران گردو تولید خود را به صورت عمده به بازار ارائه می کنند در این صورت مشتری می تواند بدون دغدغه خریدی عمده یا جزئی داشته باشد.

قیمت گردو در کشور ما به دلایل مختلفی دارای نوسان است چون شرایط اقتصادی حاکم در کشور باعث این نوساناتی شده است. میزان تولید و ارائه آن در بازار از جمله ملاکهایی هستند که در قیمت تاثیر دارند به این صورت که هر چقدر میزان تولید و ارائه به بازار بالاتر باشد و کالا در بازار به صورت فراوان وجود داشته باشد و سطح خرید مردم بیشتر باشد و راحت تر خرید کنند این گردو ارزان تر خواهد بود.

از طرفی تولیدکنندگان سعی می کنند تولیدات گردو را افزایش دهند تا کمبودی در این باره در بازار وجود نداشته باشد وقتی این کالا به صورت عمده وجود داشته باشد طبیعتا این محصول می تواند قیمت ثابتی را داشته باشد. موضوع دیگری که می تواند جالب باشد و بیشتر دلالان از این راه سودهای کلانی را به جیب می زنند خرید محصول با واسطه و دلال خواهد بود، در این صورت قیمت گردو بسیار بالا خواهد بود اما راه خرید بی واسطه برای مشتریان هموار است، مشتری می تواند خریدی ارزان قیمت تر از بازار را از طریق خریدهای اینترنتی تجربه کند و مستقیم از تولیدکننده کالا را بخرد.

خرید بی واسطه مهمترین دلیلی است که بر روی قیمت گردو اثر خواهد داشت وقتی پای دلال از این معامله قطع شود محصول با قیمت اصلی به فروش می رسد که هم به نفع مشتری و هم به نفع فروشنده خواهد بود.

خرید عمده یکی از راه های خرید ارزان خواهد بود چون در این نوع خرید تولیدکننده زودتر به سرمایه اصلی خود می رسد معمولا آن را در خرید عمده با قیمت کمتری به فروش می رساند. در این صورت سود دو طرفه حاکم است که هم مشتری سود می برد و هم به نفع تولیدکننده خواهد بود.

خرید گردو پکان

همه مردم آگاه هستند که گردو دارای بیشترین مواد و ویتامین است از این رو خرید گردو پکان توسط مردم به خوبی انجام می شود، حتما می پرسید چرا در میان ارقام مختلف گردو، گردو پکان آمار فروش بالاتری دارد؟ گردوی پکان به دلیل اینکه مغز پری دارد و بدون پوچ و خرابی است مشتریان بیشتر آن را دوست دارند و چون حالت و شکل طبیعی آن بیضی شکل می باشد مشتری را به سوی خود بیشتر جذب می کند بنابراین کیفیت و شکل جالب این خوردنی محبوب است که باعث افزایش خرید آن توسط مردم می شود.

گردوی پکان محصولی از خطه شهرهای شمالی کشورمان است چون این شهرهای شمالی که دارای رطوبت هستند بهترین مکان برای کشت گردو بوده این در حالی است که در شهرهای دیگری همچون الموت قزوین یا شهر زنجان یا اردبیل که بارندگی بیشتری نسبت به دیگر شهرها دارند نیز در آنها کشت گردو پکان رواج دارد.

از جمله دلایل دیگری که می تواند بر روی خرید گردو تاثیر داشته باشد این است که گردو دارای ویتامین زیادی است، به طوری که برای همه افراد جامعه از جمله زنان باردار و کودکانی که وزن خیلی پایینی دارند یا کسانی که چربی خون بالایی دارند بسیار توصیه می شود و مصرف آن می تواند جایگزین بسیاری از مکملهای دارویی باشد.

فروش گردو خوشه ای

در میان ارقام مختلفی از گردو که در کشور وجود دارد گردو خوشه ای شکل جالب و منحصر به فردی دارد چون همانطور که از اسمش مشخص است به شکل خوشه ای رشد می کند شاید این دلیل کافی برای فروش گردو خوشه ای به صورت عمده باشد.

گردوی خوشه ای مانند خوشه انگور است به طوری که در هر خوشه از آن چندین گردو وجود دارد که تولیدکننده بابت این موضوع بسیار خوشحال خواهد بود چون تقریبا عاید و محصولی که به دست می آورد گاها دو برابر از دیگر نوع گردوها می شود.

گردو به دو صورت تر و خشک به فروش می رسد نوع تر آن ارزان تر خواهد بود و برخی افراد آن را به همین صورت تهیه می کنند و خود اقدام به خشک کردن گردو می کنند چون اعتقاد دارند این نوع خرید به صرفه تر خواهد بود. برخی نیز گردو را به شکل خشک شده خریداری می کنند که گردوی خشک از نظر وزن و تعداد با گردوی تازه و تر تفاوت زیادی دارد و این خرید نیز برای برخی جالب تر خواهد بود چون نیازی ندارد منتظر خشک شدن آن بمانند و سریع آن را مصرف می کنند.

فروش گردو خوشه ای از آنجایی که این محصول به عنوان یک کالای صادراتی به شمار می رود نیز با آمار بالایی روبرو شده و تجار و بازرگانان زیادی هستند که توانسته اند در این حوزه سرمایه گذاری کنند و به صورت عمده این محصول را بخرند و در بازارهای جهانی با سود خوبی به فروش برسانند.

در برخی از مواقع نیز مشتریان آینده نگر برای فروش گردو آن را پیش خرید می کنند حتما می پرسید چگونه این کار را انجام می دهند؟ ساده است قبل از آنکه تولید کننده بخواهد محصول خود را بچیند و جمع آوری کند و خشک کند آن را از تولیدکننده خریداری می کنند و با تنظیم یک قرارداد محصول باغ را پیش خرید می کنند و باغ دار موظف می شود فروش باغ خود را به این خریداران اختصاص دهد و بعد از چیدن محصول را به مشتری تحویل دهد.

فروش گردوی خوشه ای و گردو پکان مستقیما از طریق این سایت انجام می شود و مشتری می تواند برای خرید با کیفیت و قیمت مناسب از طریق این سایت وارد عمل شود اگر شما نیز تمایل به خرید گردو دارید و از خرید اینترنتی لذت می برید و دوست دارید بدون فوت وقت این کالا را تهیه کنید هم اکنون از طریق این سایت محصول خود را در وزن مورد نظر خود تهیه کنید.