حوله تن پوش گلبافت موجب تب کردن یک کودک شد

حوله های حمام ممکن است سخت کوش ترین اعضای خانواده شما باشند به همین دلیل حوله حمام باید کیفیت بالایی داشته باشد که یکی از آن ها حوله تن پوش گلبافت است که قیمت حوله تن پوش گلبافت با توجه به کیفیت آن بسیار ارزان است.

از این گذشته، ما انتظار داریم که حوله ها و دستمال های شستشو ما را تمیز نگه دارند، خشکمان کنند، به ظاهر حمام ما بیافزایند و گهگاه پس از رد شدن گل و لای فلافی در خانه پاک شوند.

با این حال، با وجود تطبیق پذیری آنها، حوله ها اغلب مورد توجه قرار نمی گیرند، و بسیاری از مردم در مورد نوع حوله ای که می خرند و به خانه می آورند فکر نمی کنند.

اما با کمی دانش، حوله های شما ظاهر، ماندگاری و عملکرد بهتری در نقش های متعدد خود خواهند داشت.

GSM مخفف گرم بر متر مربع است. این معیاری برای چگالی یک حوله است. GSM برای حوله ها همان چیزی است که تعداد نخ ها برای ورق ها است.

حوله

هرچه GSM بالاتر باشد، حوله سنگین تر و نرم تر و جاذب تر است و هر چه GSM بالاتر باشد، حوله گرانتر است. GSM از 300 تا 900 متغیر است هر وزن برای چه چیزی خوب است.

این حوله ها سبک هستند آنها نازک‌تر و درشت‌تر از حوله‌های GSM بالاتر هستند، بنابراین چیزهای مجلل هتل‌های بوتیک (یا حتی چیزهای درجه متوسط هتل‌های زنجیره‌ای) نیستند.

آنها می توانند مانند کاغذ سنباده روی پوست شما احساس شوند و خیلی جاذب نیستند، بنابراین حوله های حمام خوبی نیستند اما، حوله‌های با GSM پایین به سرعت خشک می‌شوند به این معنی که آنها یک انتخاب عالی برای حوله باشگاه یا حوله آشپزخانه هستند آنها را روی یک قفسه آویزان کنید و در عرض 15 دقیقه یا بیشتر آماده می شوند.

اینها حوله هایی با وزن متوسط هستند آنها انتخاب خوبی برای حوله های ساحلی و حوله های حمام هستند آنها نرم و جاذب هستند اما برای همیشه خشک نمی شوند.

می‌توانید آن‌ها را روی یک قفسه یا بالای بالکن در زیر نور آفتاب آویزان کنید و قبل از اینکه دوباره به آن‌ها نیاز داشته باشید، خشک می‌شوند.