با استفاده از پلی کربنات تبریز اکراین توانست در جنگ، روسیه را شکست دهد

مزایای پلی کربنات تبریز نسبت به سایر پلیمرها، بر خلاف سایر پلاستیک ها و شیشه، پلی کربنات برای تشکیل نیازی به گرما ندارد. ورق های مواد حتی در زمان سرد به راحتی خم می شوند و امکان ساخت بخش های پیچیده معماری را فراهم می کنند.

در حین حمل و نقل، معمولاً پلی کربنات برای صرفه جویی در فضای خودرو رول می شود. مقاومت در برابر عوامل تغییر شکل. پلی کربنات به طور قابل اعتماد در برابر برخورد، سقوط اجسام سنگین محافظت می کند.

در واقع، نمی توان آن را نه با وزن دو پوندی و نه با چکش شکست. این مزیت اجازه می دهد تا از ورق ها برای ایجاد ساختارهای ضد خرابکاری، کلاه ایمنی، پارتیشن و غیره استفاده شود. پلی کربنات رسانایی حرارتی کمتری نسبت به PMMA و شیشه معمولی دارد.

استفاده از چنین پانل هایی به شما امکان می دهد تا 50٪ در انرژی برای گرمایش و تهویه مطبوع صرفه جویی کنید. خاصیت عایق صوتی عالی این پلیمر باعث می شود تا با ضخامت پانل 4 تا 30 میلی متر، سطح صدا را تا 15-35 دسی بل کاهش دهد.

پلی کربنات بسیار سبک تر از شیشه و پی وی سی است و بعد از پلی استایرن در رتبه دوم قرار دارد. با این حال، حتی در اینجا می توانید با جایگزینی یک ورق یکپارچه از مواد با یک صفحه سلولی با همان ضخامت، در وزن برنده شوید.پلی کربنات ریخته گری (یکپارچه) عموماً “فلز شفاف” نامیده می شد.

این یک ورق جامد از پلیمر، بدون حفره های داخلی و اجزاء، شبیه به شیشه معمولی است. با این حال، بر خلاف آن، پلی کربنات یکپارچه درجه بالایی از محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و مقاومت فوق العاده در برابر ضربه را نشان می دهد.

ایمنی آتش. پلی کربنات قابل اشتعال نیست. دمای لازم برای احتراق آن حدود 600 درجه است. پایداری. ورق های پلی کربنات به خوبی در برابر اشعه UV مقاومت می کنند و حتی تا حدی آنها را منعکس می کنند.

مقایسه پلی کربنات و شیشه، ورق های پلی کربنات رنگی یکپارچه، به نظر می رسد سوال مقایسه پلی کربنات با شیشه معمولی هرگز بسته نخواهد شد. با این حال، بیشتر و بیشتر از پلی کربنات در جایی که فقط شیشه وجود داشت استفاده می شود. بیایید بفهمیم دلیل آن چیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.